Parafia św. Sebastiana w Niedźwiedziu

Sakramenty Święte

Duszpasterze parafii św. Sebastiana w Niedźwiedziu

Ty też możesz pomóc


Przekaż 1,5% podatku

KRS  0000030128

Odeszli do domu Ojca

BŁOGOSŁAWIENI, KTÓRZY W PANU UMIERAJĄ…

Dnia 01 czerwca 2019 r., w pierwszą sobotę miesiąca, naszą parafię obiegła bardzo smutna wiadomość. Nasza Siostra Maria którą wspominamy zawsze z radością w sercu –odeszła do Pana po wieczną nagrodę. Pojawiły się smutek, łzy, wspomnienia jej dobroci i serdeczności względem nas wszystkich. W tym wszystkim jednak pamiętaliśmy, jak często za swojego życia uczyła nas żyć nadzieją życia wiecznego.  Stąd dobrze wiedzieliśmy że odeszła od nas, by być jeszcze bliżej nas i naszych spraw, co do których zawsze śpieszyła z pomocą. 

Mszy św. Pogrzebowej przewodniczył ks. Infułat Franciszek Kołacz z Mszany Dolnej. W imieniu wspólnoty parafialnej podziękowanie złożył Ks. Proboszcz Marek Wójcik – podkreślając zaangażowanie s. Marii i jej wkład w prowadzenie parafialnego chóru „OREMUS”.

Każdy kto miał okazję spotkać s. Marię, przekonywał się o jej serdeczności i zatroskaniu o drugiego człowieka. Zawsze była uśmiechnięta i niosła dobre słowo do każdego napotkanego człowieka. Stąd chcemy dziękować Panu Bogu za dar Jej życia i posługi, oraz za to że nam przypadło w udziale doświadczyć jej wrażliwości i dobroci względem nas wszystkich.

Maria Kowalczyk pochodząca rodem z Mszany Górnej, przez kilka lat była organistką w naszej Parafii oraz prowadziła chór "OREMUS". Obecnie przebywała w Częstochowie gdzie na czas prowadzonych remontów powróciła do naszej parafii. W tym roku obchodziła 62 rocznicę ślubów zakonnych w zgromadzeniu Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi.

DOBRY JEZU A NASZ PANIE

DAJ JEJ WIECZNE SPOCZYWANIE

NIECH PRZEZ MIŁOSIERDZIE BOŻE

ODPOCZYWA W POKOJU WIECZNYM

AMEN

 
 
Powered by Phoca Gallery

© 2011 Parafia św. Sebastiana w Niedźwiedziu