Nasza scholka składa się z 40 dziewczynek parafii Niedźwiedź.
Chodzimy do szkoły podstawowej i do gimnazjum.

Swoim śpiewem chwalimy Pana na mszach świętych dla dzieci o godz. 9 przez cały rok liturgiczny. Wtedy też można usłyszeć owoce naszej pracy, a trzeba jej włożyć sporo. Co piątek spotykamy się w salce Jana Pawła II, aby uczyć się pieśni. Nad przygotowaniem pieśni i jego nauką czuwa p. Agata Napora. Wielką pomoc otrzymujemy również od Kasi Pająk, która od zawsze z nami pięknie śpiewała i śpiewa, a obecnie jest już studentką. Nad czystością i estetyką naszych strojów czuwa p. Stasia Liberda. Opiekę duchową sprawuje nad nami ks. Proboszcz Marek Wójcik, a wcześniej s. Teresa Jacek oraz s. Maria Rokosz. Wszystkim, którzy nam pomagają i pomagali, bardzo dziękujemy.

Czasami gościnnie jest z nami Dominika Szczygieł, która upiększa nasz śpiew grą na flecie. Jesteśmy jej za to bardzo wdzięczne.

W scholce obecnie śpiewają:

Katarzyna Krzan, Aleksandra Krzan, Julia Krzan, Malwina Misiura, Kościelniak Marcelina, Podoba Oliwia, Sutor Zuzanna, Michalczewska Katarzyna, Ogiela Eliza, Merklinger Gabriela, Piwowar Anna, Zając Oliwia, Mysza Dorota, Czech Julia, Michalczewska Wiktoria, Misiura Marcelina, Hadwiczak Zuzanna, Liberda Wiktoria, Napora Partycja, Napora Natalia, Gaweł Partycja, Misiura Klaudia, Hanula Katarzyna, Krzan  Karolina, Hanula Karolina, Krzan Anna, Dziwisz Angelika, Marta Szymańska, Jolanta Merklinger, Katarzyna Pająk.

W tym roku do scholki zostały przyjęte:

Paulina Krzan, Klaudia Kowalczyk, Magdalena Pająk, Natalia Stróżak, Potaczek Weronika, Fornal Zuzanna, Podoba Zuzanna, Julia Skowronek, Karolina Szczypta, Patrycja Wsół.

Wszystkie dziewczynki, które chciałyby śpiewać z nami na chwałę  Bożą zapraszamy na próby w piątek o godz. 1500
Lista jest zawsze otwarta.